طول مطالعه: 5 دقیقه

ایران خودرویی ها همچنین سه محصول خود با برند پژو یعنی پژو پارس سال، پژو پارس با موتور و پژو 206 تیپ دو را در این دور از عرضه در سامانه یکپارچه به خط کردند. فاصله قیمتی کارخانه و بازار رانا پلاس با سقف پانوراما (شیشه ای ) نیز چندان از دنا با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک دور نیست. آبی های جاده مخصوص دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک، سمند سورن پلاس (جدید)، رانا پلاس با سقف پانوراما (شیشه ای) را در دسترس متقاضیان قرار داده است.

تورم جهانی مواد غذایی براساس اطلاعات به دست آمده در دو مرحله ای که محصولات شرکت های خودروساز در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو عرضه شده است آن بخش خودروها که فاصله قیمتی بیشتری میان قیمت کارخانه و بازار آنها وجود دارد از اقبال بیشتری برخوردار هستند. با توجه به بررسی انجام شده متقاضیان خرید ساینا بیشترین شانس را برای در اختیار گرفتن خودرو از مسیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دارند و خریداران پژو پارس با موتور باید برای در اختیار گرفتن این خودرو با رقبای بیشتری رقابت کنند.

سمند سورن جدید ایران خودرو هنوز در بازار عرضه نشده و اولین فروش خود را در سومین عرضه از مسیر سامانه صمت تجربه می کند. بنابراین قیمت بازاری ان نامشخص است و باید منتظر ماند و دید بعد از عرضه با چه قیمتی در بازار خرید و فروش می شود. بررسی محصولات عرضه شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نشان می دهد هشت محصول شرکت های خودروساز به صورت فروش فوق العاده عرضه شده است.

این خودرو در فروش سامانه یکپارچه حدود یک میلیارد و 100 میلیون تومان قیمت دارد اما قیمت بازاری آن هنوز از سوی فعالان بازار شناسایی نشده است. قیمت این خودرو در کارخانه حدود 228 میلیون و 500 هزار تومان است اما در بازار اتکت 332 میلیون تومانی روی ان نسبت شده است. این خودروی سدان (صندوق دار) ایران خودرو نیز فاصله قیمتی حول و حوش 103 میلیون تومانی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

ایما محصول لاماری نیز وضعیتی مشابه دارد. ایران خودرویی ها با عرضه 6 محصول خود در این طرح فروش دست بالا را دارند. در میان هشت خودروی عرضه شده در فروش فوق العاده پژو پارس با موتور در سر لیست شکاف قیمت میان کارخانه و بازار قرار دارد. سایپایی ها تنها با ساینا و لاماری نیز تنها محصول خود یعنی ایما را به صورت فروش فوق العاده (فوری) در تیرس متقاضیان قرار داده است. اما تنها محصول سایپا یعنی ساینا در قعر جدول قرار دارد.

سونی -1000که در رتبه ششم قرار دارد تا سال گذشته از بهترین ایرباد هایی بود که میتوانستید خریداری کنید اما سونی با -1000توانست از این هم فراتر رود و استاندارد جدیدی در دنیای ایربادهای بیسیم خلق کند و حالا رتبه اول در این راهنمای خرید ایرپاد به -1000اختصاص پیدا کرده است. ساینا در بازار با قیمت حول و حوش 212 میلیون تومان حاضر است اما در کارخانه با قیمت حدود 170 میلیون تومان قابل خریداری است بنابراین فاصله قیمتی 42 میلیون تومانی را به خود دیده است. ᠎&;​​​.

آیفون 14 مکس
اما امکان برنده شدن برای کدام خودرو بیشتر است؟ بعد از این خودرو دیگر محصول ایران خودرو با برند پژو یعنی پژو 206 تیپ دو قرار دارد. اگر شانس خرید دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک را از سامانه یکپارچه تخصیص خودرو پیدا کنید با توجه به قیمت حدود 503 میلیون تومانی که این محصول اتوماتیک ایران خودرو در بازار داد و ستد می شود می توانیم حوالی 104 میلیون تومان سود به حساب خود واریز کنید.

قرعه کشی خودرو تیر 1401 ایران خودرویی ها این محصول خود را با قیمتی حوالی 165 میلیون و 800 هزار تومان در دسترس متقاضیان قرار داده اند. این خودروی هاچ بک (بدون صندوق) در حالی با قیمت حدود 150 میلیون و 500 هزار تومان در قرعه کشی حضور دارد که همین خودرو در بازار از سوی فروشندگان با قیمتی حول و حوش 296 میلیون تومان عرضه می شود. این خودروی سدان (صندوق دار) در شرایطی در کارخانه با قیمت حدود 177 میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد که آنها باید برای همین خودرو از بازار حساب های خود را حول و حوش 370 میلیون تومان شارژ کنند.

قیمت بازاری این خودرو این روزها حول و حوش 303 میلیون تومان است. این قیمت بازاری باعث می شود تا پژو پارس سال فاصله قیمتی نزدیک به 137 میلیون تومان را تجربه کند. با این حساب پژو پارس با موتور یک فاصله قیمتی حدود 193 میلیون تومانی را این روزها تجربه می کند. بنابراین پژو 206 تیپ دو نیز شکاف قیمتی بیش از 145 میلیون تومانی را به خود می بیند.

کیفیت صدا، طول عمر باتری و طراحی ظاهری ایربادز 2 واقعا چشم گیر هستند و باعث شده است این هدفون جایگزین خوبی برای سونی -1000باشد؛ به خصوص اگر دنبال هدفونی هستید که ظاهر زیبایی نیز داشته باشد. همچنین اگر میخواهید از آنها برای ورزش کردن استفاده کنید، حتما باید مطمئن شوید که در برابر تعرق و آب مقاوم هستند تا لازم نباشد نگران آسیب دیدن به آنها شوید. همچنین اگر جزو کاربران اپل موزیک هستید با خرید ایرپادز 3 میتوانید از صدای فراگیر اپل هم استفاده کنید.

کیفیت صدای ایرپاد پرو اپل مطمئنا بهتر از مدل قبلی خود است. با علم به این موارد گزینههای زیادی در بین بهترین ایربادز های سامسونگ و اپل و همچنین دیگر شرکتها مثل سونی، بوز، سنهایزر وجود دارد که میتوانید مدنظر قرار دهید. نکته جالب این ایربادز، تغییر خودکار از دستگاهی به دستگاه دیگر است. شارژدهی خود ایربادزها 10 ساعت است که برای اکثر کاربران کافی است. کمپانی سامسونگ با طراحی جدید دوباره قدم به عرصه رقابت بهترین ایربادز ها گذاشته بهترین ایربادز خود را با پخش صدای عالی بیرون داده است.

با خرید این ایربادز میتوانید همان کیفیت صدای معروف و ممتاز سنهایزر را تجربه کنید. به همین دلیل کیفیت ارتباط شما در همه حال در بهترین سطح است و با برنامه هم میتوانید صدا را هرطور که بخواهید تنظیم کنید و همچنین کنترلهای لمسی را هم شخصیسازی کنید. همچنین به لطف قابلیت شارژ سریع هم با 10 دقیقه شارژ میتوانید تا 90 دقیقه موسیقی گوش بدهید. این ایربادز وقتی پشت یک گوشی سامسونگ با قابلیت شارژ بیسیم قرار گیرد میتواند شارژ معکوس کند.

پارس سال جایگاه سوم را در جدول بیشتر فاصله قیمتی میان بازار و کارخانه تصاحب می کند. سونی -نسخه سادهتر -1000است. مورد مهم بعدی راحتی آنهاست.

آخرین بروزرسانی در: