طول مطالعه: 5 دقیقه

برای امروز نیز محدوده 1550 دلار حمایتی است که اگر کندل های 1 ساعته قوی زیر آن بسته نشود، نمی توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت اتریوم کاهش داشته باشد. حمایتی که در محدوده 1265 الی 1424 دلار رسم شده است، در صورتی که شاهد کاهش فشار فروش ها در بازار باشیم، احتمال یک موج اصلاحی در روند نزولی وجود دارد. در تایم فریم 4 ساعته برای اتریوم می توان یک کانال نزولی در نظر گرفت، و تا زمانی که مقاومت 1900 دلار به سمت بالا شکسته نشود، نمی تواند انتظار صعودی شدن روند در کوتاه مدت داشت. ᠎​​.

مسکن ملی اصفهان به این دلیل که اتریوم از پایین توسط خط روند صعودی داخل کانال حمایت می شود، اکنون قیمت آن وارد فاز فشردگی شده است، و این احتمال وجود دارد که مقاومت از بالا شکسته شود. حمایت های کوتاه مدت اتریوم به طور کلی در محدوده های 1565 الی 1555 و حمایت دوم آن در محدوده 1480 الی 1500 دلار خواهد بود. در حال حاضر محدوده دقیق 1700 دلار به دلیل همپوشانی با میدلاین کانال نزولی به مقاومت مهمی تبدیل شده است، و در صورت برخورد قیمت به این سطح، انتظار واکنش منفی را داریم.

علت تورم جهانی دامیننس اتریوم روز گذشته با حرکت نزولی که داشت، سطح حمایت 20.17 الی 20.31 درصد آن به طور موقت شکسته شد، و این شاخص با برخورد دقیق به محدوده 20 درصد، واکنش مثبت نشان داد، و اکنون بالای حمایت مهم خود برگشته است. دامیننس اتریوم مجددا در حال برخورد به حمایت 15.17 الی 14.20 درصد می باشد، و به دلیل شیب بالای روند نزولی، باید تا مشخص شدن وضعیت روند قیمت منتظر ماند. بنابراین در صورتی که باز هم حرکت صعودی مشاهده شود، با احتمال بالایی پولبک خواهد بود، و می تواند ناحیه فروش مناسبی در محدوده 1750 دلار باشد.

قرعه کشی خودرو Iranecar
​.

رونمایی آیفون از همین& روی در این نوشتار سعی در بازخوانی تأثیرات شیوع بیماری کرونا به عنوان یک بحران شهری بر ساختارهای دیالکتیک شهر و شهروند, حق بر شهر و تأکید بر لزوم اتخاذ برنامه های حمایت اجتماعی در مقیاس محلی در کنترل و مقابله با بحران های آتی نظام شهری و اجتماعی شهرها به عنوان راهبردی محلی برای بحرانی جهانی است. سازوکاری اجتماعی و مشارکتی به منظور شناسایی ظرفیت ها و کمبودهای جوامع کوچک محلی پیش از بحران, هدایت و راهبری اقدامات حین بحران و حمایت و کمک به رفع صدمات پس از بحران, از آن حیث که چنین مجموعه ای بدون حمایت مدیریت شهری و نظام حکمروایی میسر نخواهد شد, بررسی اثرات روانی و اجتماعی ناشی از بحران هایی چون شیوع کرونا در شهرهایی چون تهران چه از لحاظ ابزار و توانمندی های مقابله با شیوع و چه تبعاتی در روابط میان شهروندان و نظام حکمروایی و مدیریت شهری هر چه بیشتر, حاکی از اهمیت اتخاذ سیاستها و تدوین برنامهها و طرحهای حمایت اجتماعی متمرکز و پیوسته و البته در مقیاس محلی است.

بحران هایی چون شیوع بیماری کرونا و دیگر حوادث چون سیل و زلزله, یکی از ساختارهای غایب در نظام مدیریت شهری, مراکز حمایت اجتماعی در مقیاس محله ای است. قیمت در نیمه دوم کانال نزولی قرار دارد و برای برگشت و خروج از کانال نیازمند تثبیت بالای 2950 دلار می باشد. نکته مثبتی که در نمودار وجود دارد، این است که قیمت در نیمه بالای کانال نزولی قرار گرفته است و در صورت حفظ حمایت 3000 دلار، پتانسیل خروج از کانال نزولی و شکست مقاومت 3150 دلار در روزهای آینده وجود دارد.

به دلیل برگشت سریع و حجم پایین معاملات زیر حمایت رند 1500 دلار، مجددا قیمت افزایش پیدا کرد و این افزایش تا سقف قبلی یعنی قیمت 1600 دلار ادامه داشت. همچنان فاصله قیمت با خط روند نزولی زیاد است و به دلیل اینکه کندل های صعودی ناتوانی و عدم تمایل خریداران را نشان می دهد، امکان برگشت به سمت حمایت فعلی برای اتریوم بیشتر خواهد بود. با اینکه خط روند این شاخص به سمت پایین شکسته شده بود، اما روند کوتاه مدت آن صعودی می باشد و مجدداً شاخص در حال برخورد به مقاومت 19 درصد است.

ولادیمیر پوتین بیوگرافی

فشار خرید موجب شده تا اتریوم در حال حرکت به محدوده مقاومت 1700 دلار باشد. در حال حاضر اتریوم به یک محدوده مقاومت مهم در قیمت 1170 الی 1150 دلار برخورد کرده است و کندل ها واکنشهای بسیاری به این محدوده نشان داده اند. فعلا برای امروز اتریوم می تواند زیر این ناحیه متوقف شود، و یک روند رنج بسیار کوتاه مدت را داشته باشد. فعلا برای امروز باید منتظر تثبیت قیمت روی یکی از سطوح حمایتی ماند.

یکی از حمایت های مهم اتریوم در قیمت 1580 دلار می باشد. در صورت شکست ترند لاین نزولی این شاخص، می توانیم انتظار رشد تا محدوده 16.5 درصد را داشته باشیم. این اتفاق افتاد، و اتریوم در حال تثبیت بالای این محدوده می باشد. همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای اتریوم در پایگاه خبری زوم ارز، قیمت اتریوم را مشاهده نمایید. همچنین در صورت افزایش فشار فروش قیمت می تواند به محدوده 1150 دلار برسد، و در صورت شکست این ناحیه، حمایت های پایین تر برای اتریوم در قیمت های 1100 و 1000 دلار اهداف نزولی بعدی خواهند بود.​​!

اما در صورتی که نشانه حمایت روی سطح 1180یا 1150 دلار مشاهده شود، انتظار می رود که خریداران مجددا برای رساندن قیمت به محدوده 1300 دلار حمایت های خود را نشان دهند. محدوده اول حمایت فعلی 1700 دلار هست. اتریوم در 24 ساعت گذشته به دلیل شوک فشار فروش در بازار رشد قیمت زیادی نداشت، اما خریداران این ارز توانستند قیمت را تا محدوده 2450 دلار هم حمایت کنند. تمام 6 مورد ذکر شده در بالا را می توان در سایت هر ارزی که قصد بررسی آن را دارید، بررسی کنید.

خودرو ملی روسیه بیت کوین به عنوان قدرت مطلق بازار، نوسان های حرکتی آن به طور مستقیم روی بازار تاثیر گذار است. اتریوم نیز مانند بیت کوین در تایم فریم روزانه روند آن در سطح حمایت 1807 الی 1930 متوقف شده است، و در تایم فریم های پایین تر رنج می باشد. به طور کلی تا تثبیت شرایط در بازار باید منتظر ماند. نرخ بهره ای که از بانک مرکزی آمریکا اعلام شده، تا الآن عددش به 2.5 درصد رسیده. خط روند صعودی اتریوم نیز به سمت پایین شکسته شده است، این مورد می تواند یکی از نشانه های ضعیف شدن روند صعودی باشد.

اما این موج می تواند عمق کمی داشته باشد، و مجددا برخورد به این سطح حمایت مورد انتظار می باشد.

آخرین بروزرسانی در: