طول مطالعه: 5 دقیقه

نوسانات اتریوم در 24 ساعت گذشته دامنه محدودی داشته است. اتریوم روز گذشته باز هم به رشد قیمت خود ادامه داد، اما به دلیل اینکه به یک مقاومت مهم در محدوده 1250 الی 1300 دلار برخورد کرده است، با واکنش همراه بود. مقاومت این شاخص عدد رند 20 درصد بوده و با این افزایش روز چند ساعت گذشته و شکست ترند لاین نزولی، امکان رشد بیشتر قیمت در صورت شکست مقاومت 2500 دلار بیشتر می شود.  .

رئال مادرید لایپزیش
فشار فروش در صورتی که شاهد واکنش قیمت نباشیم، می تواند قیمت را تا حمایت اول 1030 و در صورت شکست این حمایت، هدف بعدی در محدوده 1000 دلار خواهد بود. بعضی از شاخص ها می توانند در این تحلیل ها کمک کننده باشند. روند کوتاه مدت اتریوم هنوز صعودی است، و قیمت در یکی از موج های اصلاحی این روند قرار دارد. محدوده حمایتی که قیمت در حال حاضر روی آن قرار گرفته است، در کف کانال صعودی کوتاه مدت نیز می باشد.

جام جهانی کشتی 2022

با توجه به اینکه اتریوم در تایم فریم 4 ساعته در روند نزولی و در موج اصلاحی قرار دارد، در صورتی که بیت کوین با افزایش فشار فروش مواجه شود، اتریوم نیز می تواند به دنبال آن کاهش قیمت بیشتری داشته باشد. دامیننس اتریوم روز گذشته در حال شکست مقاومت رند 19 درصد بود که به ریزش قیمت بیت کوین این اتفاق رخ نداد، و شاهد کاهش این شاخص تا محدوده 18.70 درصد بودیم.

خودرو ملی افغانستان اگر آپدیت اتریوم خوب پیش بره احتمالا بعد از شکست این محدوده تا قیمت 3000 دلار رشد می کنه. منطقه ای که اتریوم در ان قرار گرفته است، به صورتی است که اگر آپدیت به خوبی انجام شود، می توانیم انتظار رشد قیمت اتریوم و شکست مقاومت فعلی را داشته باشیم. که در ادامه به بررسی و توضیح آنها می پردازیم. 2. بررسی اهداف پروژه: این که اهداف پروژه معرفی شده دقیقا مشخص شده باشد. ​​​​!

علاوه بر آن، برای بررسی کلی پروژه ها از این سایت می توان استفاده کرد. کاهش این شاخص می تواند احتمالا تا محدوده 19 درصد ادامه داشته باشد. تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، روند اتریوم حداقل در تایم فریم 1 ساعته صعودی باقی می ماند. وضعیت دامیننس اتریوم همانند روز گذشته می باشد، و سطح مقاومت محدوده 19.30 الی 19.70 هنوز به حمایت تبدیل نشده است. اتریوم در روز گذشته روند رنجی داشت، و روی محدوده حمایت 1600 دلار نوسانات آن ادامه پیدا کرد.

اتریوم روز گذشته با شکست حمایت خود در محدوده 1500 دلار، کانال رنج خود را از دست داد، و شاهد ریزش قیمت آن تا محدوده 1400 دلار بودیم. دامیننس اتریوم در محدوده مقاومت 19 درصد رنج شده است، و یک کانال رنج می توان برای آن در نظر گرفت. تحلیل سنتیمنتال: یکی از مهم ترین تحلیل های بازار می باشد که نشان می دهد رفتار سرمایه گذاران در مارکت به چه صورت است. مقاومت مهم اتریوم در حال حاضر در محدوده 1250 الی 1300 دلار قرار دارد، و در صورت برخورد به این ناحیه پتانسیل واکنش منفی و سیو سود خریداران کوتاه مدت وجود دارد.

خرید گیم تایم 1 ماه
اگر در برخورد قیمت به این ناحیه واکنش منفی مشاهده نشود، انتار داریم که ادامه حرکت صعودی اتریوم تا محدوده 1780 دلار و حتی محدوده های بالاتر را شاهد باشیم. نزدیکترین حمایت به قیمت فعلی نیز روی حمایت نقطه ای 1890 دلار قرار دارد که قیمت به این سطح واکنش نشان داده است. اما انتظار میرود که روند این شاخص نیز برای کوتاه مدت و برای ساعت آینده تبدیل به حالت رنج شود.

جام جهانی ۲۰۱۴ داخل کانال صعودی نیز می توان یک خط روند نزولی در نظر گرفت. قمیت اتریوم داخل کانال های صعودی تو در تو قرار گرفته است، و در صورتی که کانال اول در تایم فریم 1 ساعته شکسته شود، و حمایت 1900 دلار تبدیل به مقاومت شود، کاهش بیشتر می تواند تا کف کانال صعودی 4 ساعته در محدوده 1780 دلار ادامه داشته باشد. دامیننس اتریوم در یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد، و تا زمانی که کف کانال در محدوده 20.17 الی 20.30 درصد حفظ شود، این شاخص پتانسیل صعود و رشد تا سقثف مقاومت های قبلی را خواهد داشت. ​​!

بنابراین تا رسیدن قیمت به سطح حمایت مورد نظر و تثبیت قیمت باید منتظر ماند. در این هفته با مشاهده نشان های برگشت و در صورتی که سقف کندل قبلی پس گرفته شود، یعنی خریداران با حمایت های خود قیمت را بالای 3000 دلار برسانند، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت و تثبیت شرایط برای حرکت صعودی بعدی فراهم خواهد شد. اتریوم روز قبل حرکت صعودی خود را ادامه داد، و برخوردی که به محدوده 1700 دلار مورد انتظار بود مشاهده شد.

امروز این شاخص می تواند به سمت حمایت 19 درصد حرکت خود را ادامه دهد. گروه صنعتی ایرانخودرو، در سی و یکمین مرحله از فروش فوقالعاده، سه محصول پارس با موتور ، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و دناپلاس توروبوشارژ را با موعد تحویل سه ماهه عرضه کرده است. روند نزولی اتریوم با شکست کامل حمایت محدوده 1085 الی 1100 دلار، ادامه پیدا کرد. که می توان با جستجوی هر کدام به اطلاعات بسیار مفیدی دست پیدا کرد. توجه داشته باشید که امکان ورود به روند رنج برای این شاخص افزایش پیدا کرده است.

مسکن ملی ثبت نام یک خط روند نزولی در تایم 1 ساعته می توان روی نمودار رسم کرد. مقاومتی که در سطح 2144 الی 2150 دلار می باشد و روز گذشته اتریوم دقیقا به این سطح واکنش داشت. در صورتی که حمایت 1450 دلار به سمت پایین شکسته شود، هدف اول قیمت محدوده 1300 الی 1280 دلار خواهد بود، که می تواند با واکنش مثبت همراه باشد. قیمت به سقف کانال برخورد کرده و با واکنش جزیی همراه بوده است.

اتریوم در بازه زمانی 4 ساعته داخل یک الگوی مثلث قرار گرفته است، و با توجه به رنج بودن روند، پتانسیل شکست الگو از هر طرف وجود دارد، که با توجه به کانتکس نزولی روند، احتمال شکسته شدن حمایت وجود دارد. هنوز خط روند صعودی این شاخص به سمت پایین شکسته نشده است، و احتمال رشد بیشتر بعد از رنج زدن زیر مقاومت وجود دارد. بنابراین روند اتریوم در این محدوده رنج شده است. اما این بار نسبت به برخورد قبلی واکنش کمتری مشاهده شده است.

اما به دلیل مومنتوم منفی، امکان برخورد مجدد به سطح حمایت 1040 دلار وجود دارد. سطح مقاومت مربوط به تایم هفتگی هست و همونطور که قبلا هم بارها گفته شده مقاومت جدی و مهم اتریوم هست.

آخرین بروزرسانی در: