طول مطالعه: 5 دقیقه

در این طرح فروش خودروهای سمند ال ایکس، ۲۰۶ تیپ پنج، ۲۰۶ صندوقدار، پژو پارس و ۴۰۵ اس ال ایکس عرضه شد و متقاضیانی که در طرحهای قبلی انتخاب نشده بودند، میتوانستند در این طرح بدون نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور با مراجعه به سایت این شرکت، نسبت ثبت نام اقدام نمایند. متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفي نمايد و براي واريز وجه، الزام است از كارتهاي بانكي به نام خود استفاده نمايد.

قرعه کشی خودرو تیر 1401 بعد از تکمیل این فرم و طی کردن مراحل ساده بعدی، وارد میز کار حساب کاربری خود خواهید شد. شایان ذکر است شرایط ثبت نام در مرحله دهم پیش فروش شرکت ایران خودرو نیز مانند سایر مراحل قبل بود. متقاضیان نهایی نیز از طریق برگزاری مراسم قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تا حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام تعیین خواهند شد. همچنین خودرو شما دارای بیمه شخص ثالث بوده و به صورت پلاک شده به شما تحویل داده میشد و پلاک خودرو نیز به نام شخص ثبتنام کننده خواهد بود.

ایران خودرو علاوهبر فروش فوق العاده محصولات خود به صورت پیش فروش و با تحویل یک ساله نیز به فروش میرساند. گروه صنعتي ايران خودرو، طرح پيش فروش يك ساله هفت محصول خود را از يكشنبه پنجم بهمن ماه ١٣٩٩ به مدت سه روز آغاز كرد. توجه کنید که قرعهکشی هر مرحله از پیشفروشهای یک ساله ایران خودرو در یک مرحله اتفاق نمیافتد. موعد تحویل این محصولات حداکثر ۹۰ روز و تاریخ فک رهن یک سال پس از تاریخ تحویل خودرو است.

در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودروها حداکثر 3 ماهه بود. در این طرح فروش فوق العاده سه محصول پارس سال، پژو 207 اتوماتیک سقف شیشهای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه شد. خودرو هایما پلاس توربو شارژ اتوماتیک به صورت نقدی و بدون قرعه کشی به فروش میرسد. در این مطلب به ارائه آمار هر مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، نحوه ثبت نام در قرعه کشی پیش فروش خودرو توسط ایران خودرو و شرایط ثبت نام و روند تحویل خودرو بعد از برنده شدن در قرعه کشی پرداختهایم. ​​​​​!

خرید گیم تایم Wow Shadowlands
سپس 5 روز به شما فرصت داده میشود تا مبلغ ثبت نام را برای ایران خودرو واریز کنید. توجه کنید که پرداخت باید از طریق حساب با شماره شبا ثبت شده در اطلاعات شما، در زمان ثبت نام انجام شود. ثبت نام براي متقاضيان داراي پلاك انتظامي فعال (نصب شده بر روي خودروهاي سواري با كاربري شخصي) ممنوع بوده، همچنين ارائه گواهينامه رانندگي حداقل پايه سوم معتبر (و داراي تاريخ اعتبار) الزامي ميباشد. خودروهاي قابل ارائه از طريق اين بخشنامه، براساس آخرين استاندارد زيست محيطي و مقررات اعمال شده و حاكم بر كشور در زمان تحويل خودرو، برخوردار خواهد بود.

گروه صنعتي ايران خودرو طـرح پـیش فـروش عـادی يكساله محصـولات خود را مطـابق با جـدول در عکس ارائه کرده است. بر اساس اعلام ایران خودرو طرح فـروش فوق العاده (3 ماهه) محصولات این شرکت مطابــق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ 1400/07/20 شروع و تا پایان روز جمعه مورخ 1400/07/23 ادامه داشت. ثبت نام در نام طرح جدید فروش ایران خودرو از روز پنج شنبه مورخ یکم مهر ماه ۱۴۰۰ شروع و تا پایان روز شنبه سوم مهر ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

رئال مادرید و از ساعت ١٠ چهارشنبه ١٤٠٠/١/٢٥ شروع شد و تا روز شنبه مورخ ١٤٠٠/١/٢٨ ادامه داشت. موعد تحويل خودروها شهریور تا آذر ماه سال 1400 تعيين شده است. برای ثبت نام تنها کافی است تا روی دکمه خرید خودرو کلیک کنید و در صورت وجود بخشنامه خودرو، لیست خودروهای قابل خرید برای انتخاب به شما نمایش داده خواهد شد. ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود. مبلغ ثبت نام پیش فروش این خودرو مبلغ 1،400،000 ریال خواهد بود و الباقی وجه در دعتونامه برای تحویل خودرو اعلام خواهد شد.

قرعه کشی خودرو حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) از شركت ايران خودرو 48 ماه ميباشد. گارانتي خودرو پس از 5 ماه از زمان تحويل در صورت عدم مراجعه به نمايندگي براي دريافت سرويس اوليه باطل ميگردد و در مراجعه به نمايندگي كاركرد حداقل 1،000 كيلومتري خودرو نيز الزامي است. ثبت نام: چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه به مدت چهار روز، تحویل ۹۰ روزه، قیمت نقد: ۳,۷۰۸,۰۱۱,۷۸۲ ریال و سند یکسال در رهن بود. بر اساس بخشنامه ایران خودرو، چهار خودروی پارس بنزینی، پارس با موتور ، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس محصولات عرضه شده در این طرح بودند.​ ​!

در اين طرح پيش فروش خودروهاي پژو پارس بنزيني، پژو ۲۰۶ تيپ دو، پژو ۲۰۷ با سقف شيشهاي، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه شد. بر اساس بخشنامه ۴۳۹۲ ایران خودرو، رانا پلاس سقف شیشهای با موتور و گیربکس شش سرعته دستی در این طرح عرضه میشود. خدمات پس از فروش ایران خودرو به اصطلاح به دنبال باطل شدن گارانتی شما هستند و تقریباً هرکاری که بر روی خودروی خود انجام دهید، در صورتی که از طریق شرکت آپکو انجام نگیرد، میتواند باعث ابطال گارانتی شود.

شرکت ایران خودرو از 14 مهرماه مرحله چهارم طرح فروش فوق العاده محصولات خود را اجرا نمود. گروه صنعتي ايران خودرو طرح پيش فروش پنج محصول خود را از يكشنبه ١٤٠٠/٤/٢٠ آغاز کرد. فروش فوق العاده مرحله پانزدهم ایران خودرو ویژه عید نیمه شعبان اجرا شد. این مرحله از فروش فوقالعاده، از یکشنبه ١٤٠٠/٣/2 به مدت سه روز به اجرا گذاشته خواهد شد و به منظور بهرهمندی مشتریان واقعی، محدودیتهای مربوط به فروش فوقالعاده کماکان اجرا شد.

زلنسکی قبل از ریاست جمهوری گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تأمین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوقالعاده کرد. خودروهای قابل عرضه در اين شرايط فروش شامل دنا پلاس توربو اتوماتیک، پژو پارس سال و پژو پارس بود. ثبتنام طرح فروش فوری ایران خودرو از ۲۹ آبان ۹۹ آغاز شد. چه کارهایی گارانتی ایران خودرو را باطل میکند؟ اما رینگهای سایز متفاوت با سایز فابریکی خودرو منجر با باطل شدن گارانتی شما خواهد شد. انتقال امتياز و حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع ميباشد.

آخرین بروزرسانی در: