طول مطالعه: 5 دقیقه

در موقع اجرای یک قرارداد هوشمند بر روی شبکه اتریوم دیگر به هیچ عنوان آن را متوقف نمود. در آغاز بلاک چین اتریوم بر روی یک شبکه صورت پذیرفت که در آن از ارز دیجیتال اتر () جهت تسهیل در انجام معاملات و تراکنشها مورد استفاده قرار میگرفت. همچنین یک کلید اضافه روی فریم سمت چپ خود دارد که اپل آن را مینامد. درست مانند بیت کوین () که بلاک چین اصلی محسوب میشود و لایت کوین، بیت کوین کش و بیت کوین گلد، بلاک چینهای جدیدی بر روی شبکه آن هستند.قیمت ایرپاد پرو 2021 ​​​​ !

علاوه بر این، توسعهدهندگان نام اتریوم () را جهت بلاک چین جدید انتخاب نمودند. بر اساس پیش بینی این وب سایت قیمت اتریوم در پایان سال 2022 به 105 دلار خواهد رسید و در سال 2023 به 63 دلار کاهش پیدا خواهد نمود. مثل سال گذشته، یک ساعت هوشمند ارزانقیمتتر هم برای کسانی که میخواهند تجربهی کار با اپل واچ را داشته باشند اما بودجهی کافی ندارند، با نام واچ 2022 رونمایی شده است. فقط کافی است به آرامی به سمت بالا یا پایین سوایپ کنید تا صدا کم یا زیاد شود.

اما از سنسور دماسنج یا سختافزارهای پریمیوم پایش سلامت بیبهره است. این قابلیت بیشتر برای این است که به بانوان در تشخیص زمان قاعدگی یا تخمکگذاری کمک کند. یک هکر در 17 ژانویه سال 2016 میلادی، موفق شد به نفوذ کند. البته در مراسم دیشب یک سری فناوریهای دیگر هم رونمایی شد که در ادامه به صورت خلاصه به بررسی تمام آنها میپردازیم. محصولاتی که در چهار مدل استاندارد، پلاس، مکس و پرو مکس رونمایی شده و قرار است تا چند روز دیگر هم در دسترس قرار بگیرند. ​​​!

قرعه کشی خودرو Iranecar

البته مدلهای استاندارد و پلاس خیلی فناوری خاصی نسبت به سری آیفون با خود به همراه ندارند ولی دو مدل پرو و پرو مکس واقعا پیشرفت محسوسی در مقایسه با قبل داشتهاند. اتریوم کلاسیک () جهت وفادار ماندن به ماهیت اصلی بلاک چین و حفظ یکپارچگی کدهای خود بهای سنگینی متقبل شد. برای اینکه قابلیت بازگشت داراییهای از دست رفته فراهم گردد، هارد فورک در یک بلاک پیش از به وقوع پیوستن هک ایجاد شد. در حال حاضر تعداد برنامههای غیر متمرکز اتریوم کلاسیک بسیار محدود بوده، چراکه بعد از هارد فورک سال 2016 بیشتر از 90 درصد توسعهدهندگان به اتریوم مهاجرت نمودند.

برای عاشقان دنیای فناوری، سپتامبر هر سال ماه اپل است. یک قابلیت بسیار کاربردی که به مدت دو سال رایگان است و بعد از آن باید بهای آن را پرداخت که البته هنوز مشخص نیست چقدر. اندازهی نمایشگر اپل واچ اولترا به ۴۹ میلیمتر میرسد که اندازهی بسیار بزرگی است. برای نخستین بار در تاریخ رویدادهای اپل، شاهد رونمایی از اپل واچی بودیم که پسوند «اولترا» را یدک میکشد. پشتیبانی از و همچنین ارتباط ماهوارهای را هم نباید از قلم بیندازیم.

ولادیمیر پوتین نی نی سایت مدل مینی ظاهرا از برنامههای اپل به طور کامل حذف شده است چون هیچ اشارهای در مراسم دیشب به آن نشد. نخستین گوشیهای آیفون ۱۴ که در رویداد اپل رونمایی شدند، آیفونهای مدل استاندارد و پلاس بودند که مدل پلاس جز اندازه و ظرفیت باتری، هیچ تفاوت خاص دیگری با مدل استاندارد ندارد. بهرهمندی از بلندگوهای بزرگ و قدرتمند، پشتیبانی از ، باتری بسیار پرظرفیت، نمایشگری مقاوم در برابر آب، ضربه و خط و خش، از جمله قابلیتهایی هستند که باعث شده این محصول اپل واچ اولترا نامیده شود.

ایرپاد پرو 2
اما یک قابلیت بسیار جذاب وجود دارد که در صورت عملکرد درست، ایرپادز پرو را از تمام بادزهای موجود در بازار متمایز میکند. ایرپادز پرو ۲ با قیمت ۲۵۰ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت که قیمت نسبتا بالایی هم به حساب میآید. دو مدل آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس اما قدرتمندترین و شاید بتوان گفت جذابترین پرچمدارانی هستند که اپل تاکنون معرفی کرده است. اپل واچ اولترا برخلاف واچ سری ۸ در تاریخ ۲۳ سپتامبر برای فروش در دسترس قرار خواهد گرفت (۱ مهر).

خرید گیم تایم Tbc البته مدل استاندارد ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) و مدل پلاس هم ۵ مهر (۷ اکتبر) رسما در دسترس قرار خواهند گرفت. اپل واچ 2022 در دو مدل وایفای و با قیمت ۲۵۰ و ۳۰۰ دلار در تاریخ ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) در دسترس قرار خواهد گرفت. این محصول هم مثل اپل واچ اولترا در تاریخ ۱ مهر (۲۳ سپتامبر) در دسترس قرار خواهد گرفت. اپل واچ سری ۸ از لحاظ ظاهری تغییر چشمگیری در مقایسه با قبل ندارد اما به صورت کلی یک سری ارتقا در بخشهای مختلف داشته که باید به آنها اشاره کنیم.

مسکن ملی تهران

البته این قابلیتی است که به همراه سری واچ ۸ رونمایی شده و خوشبختانه منحصرا برای آنها نیست. کنترل اجرای قرارداد به واسطه این کد، نیاز به نظارت توسط یک مرجع مرکزی قدرت را برای همیشه از بین میبرد. بیشتر از یک ارز دیجیتال و پلتفری جهت اجرای قراردادهای هوشمند است. رخدادی که موجب شکلگیری یک رمز ارز جدید شد، در حال حاضر شبکه بلاک چین که با نام به فعالیت خود ادامه میدهد. اتریوم کلاسیک عملا از وضعیت خوبی در بازار تقاضا برخوردار نیست، اما در مقابل اتریوم خیلی وقت است که جایگاه دوم بازار رمز ارزها را به خود اختصاص داده است.

هم اکنون اتریوم و اتریوم کلاسیک به صورت یکسان در بازار عرضه میگردند. در اصل اتریوم کلاسیک نام جدید شبکه بلاک چین قدیمی اتریوم به شمار میرود. یک قابلیت جدید دیگر، است که کمک میکند حتی در زمانهایی که باتری ساعت واقعا کم است، با غیرفعال کردن قابلیتهای مختلف، تا چند ساعت آن را برایتان روشن نگه دارد. همچنان یک رمز ارز پایه و محبوب به شمار میرود و احتمال رشد آن در آینده نیز وجود دارد.

اشخاص در ازای خرید اتریوم و سرمایهگذاری آن در ، توکن دریافت مینمودند. کمبود تعداد ماینرهای فعال در شبکه اتریوم کلاسیک این پلتفرم را در برابر هک و حمله بسیار آسیب پذیر میکند. پس از گذشت زمان و کاهش تعداد ماینرهای فعال در شبکه اتریوم کلاسیک، ارزش این ارز دیجیتال بسیار کاهش پیدا کرده است. در واقع باور این گروه به این اصل که کد قانون است، بود. این امر باعث میشد تا هک شدن و انتقال 50 میلیون دلار به حساب هکر را بخشی از طبیعت یک شبکه غیر متمرکز بلاک چین قلمداد شود.

نماد اختصاری رمز ارز اتریوم کلاسک و نماد اختصاری رمز ارز اتریم است. تیم توسعهدهندگان اولیه و اصلی اتریوم در اتریوم کلاسیک حضور ندارند.

آخرین بروزرسانی در: